Info

Directie

Wouter Cornillie
0475 69 04 14
053 72 39 25
[email protected]

 

 

 

Administratief Personeel 

 

 

Lerarenkorps

Kinderen

  • Giedre Boots
  • Hana Hollevoet
  • Natasja Mabesoone
  • Shelley Meert
  • Lieve Simoens
  • Sarah Thomas
  • An Troffaes
  • Laura Van Biervliet
  • Laura Van den Berghe
  • Lukas Verstraete
  • Lisa Demeulemeester
  • Michiel Bolliou

Jongeren

Architecturale Vorming

  • Johan De Backer
  • Pieter De Clercq
  • Lies Vanhee

Beeldende Vorming (jongeren)

  • Giedre Boots
  • Els Callebaut

Digitaal Beeldende Vorming

  • Stijn Eeckhout

 

 

 

 

 

Volwassenen

Beeldende Vorming (+18)

  • Giedre Boots
  • Fen De Winter
  • Jill Vandorpe
  • Shelley Meert
  • Karel Wouters

Installatie en Beeldhouwkunst

  • Thomas Lesaffre

Interieurontwerp

  • Johan De Backer
  • Tom Janssens

Grafiekkunst

  • Marijke Van der Elst

Fotokunst

  • Lisa Van Damme

Keramiek

  • Laura Van den Berghe
  • Ann Van Geert

Levend Model

  • Karel Wouters

Schilderkunst

  • Luc De Roeck
  • Ritsart Gobyn
  • Rik Moens

Tekenkunst

  • Natacha Dimovska
  • Stefaan Vander Haegen

Trajectatelier / Multidisciplinair

  • Maria Degrève

Beeldcultuur (2uur/week - 3jaar)

  • Ann De Nys

 

Lessenrooster

Kinderateliers

2 uur/week
van 6 tot 11 jaar / 6 studiejaren

Aalst Capucienenlaan 8

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40
  • woensdagnamiddag van 16u00 tot 17u40
  • zaterdagvoormiddag van 09.00 tot 10.40 uur
  • zaterdagvoormiddag van 11u00 tot 12u40
  • zaterdagnamiddag van 14u00 tot 15u40 uur

De Pupillen Aalst Graanmarkt

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40
  • zaterdagvoormiddag van 10u00 tot 12u00

Erembodegem G. De Schepperstraat 1

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40 (L1-2)
  • woensdagnamiddag van 16u00 tot 17u40 (L3-4-5-6)
  • zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 10u40 (L1-2-3)
  • zaterdagvoormiddag van 11u00 tot 12u40 (L4-5-6)

Gijzegem Damkouter 6

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40

Herdersem Grote Baan 209

  • zaterdagvoormiddag van 10u00 tot 12u00 uur

Meldert Meldert –Dorp 15

  • zaterdagnamiddag van 14u00 tot 15u40

Moorsel Herbergstraat 28

  • zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 10u40
  • zaterdagvoormiddag van 11u00 tot 12u40

 

Architecturale Vorming, Beeldende Vorming, Digitaal Beeldende Vorming, Beeldende Vorming (+16jaar)

4 uur/week
vanaf 12 jaar / 6 studiejaren

Architecturale Vorming

  • vrijdag van 17u30 tot 21u00  4de, 5de jaar, (6de jaar)
  • zaterdag van 09u00 tot 12u30 1ste, 2de, 3de jaar,(6de jaar)

Beeldende Vorming (tot 16jaar)

  • woensdag van 13u30 tot 17u00
    van 17u30 tot 21u00 uur
  • vrijdag van 17u30 tot 21u00
  • zaterdag van 09u00 tot 12.30 uur

Digitaal Beeldende Vorming

  • vrijdag van 17.30 tot 21.00 uur

Beeldende Vorming (vanaf 16 jaar)

  • dinsdag van 13u00 tot 16u30 
     van 18u00 tot 21u30
  • woensdag van 18u00 tot 21u30
  • donderdag van 18u00 tot 21u30
  • vrijdag van 18u00 tot 21u30
  • zaterdag van 09u00 tot 12u30

 

Ateliers (18+)

Beeldende Vorming (+18 jaar)

Volwassenen vanaf 18 jaar / 2 studiejaren

  • dindsdag van 13u00 tot 16u30
  • dinsdag van 18u00 tot 21u30
  • woensdag van 18u00 tot 21u30
  • donderdag van 18u00 tot 21u30
  • vrijdag van 18u00 tot 21u30
  • zaterdag van 09u00 tot 12u30

 

 

 

Studierichtingen (+18 jaar)

8 uur/week   of   4 uur/week

Vanaf 18 jaar of getuigschrift 2de graad KSO dagschool. Elke cursus bestaat uit 2 lesbeurten van 4 lesuren per week.

5 studiejaren   of  10 studiejaren

Opties:

Fotokunst

  • 8u/week, dinsdag- woensdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u30

 

Installatie en beeldhouwkunst

  • 8u/week, dinsdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u00
  • 8u/week, vrijdagavond van 18u00 tot 21u30 en zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

 

Tekenkunst

  • 8u/week, dinsdag- en donderdagnamiddag van 13u00 tot 16u30
  • 8u/week, dinsdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • 8u/week, vrijdagavond van 18u00 tot 21u30 en zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

 

Schilderkunst

  • 8u/week, dinsdag- en donderdagnamiddag van 13u00 tot 16u30
  • 8u/week, dinsdag- en woensdagavond van 18u00 tot 21u30
  • 8u/week, dinsdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • 8u/week, vrijdagavond van 18u00 tot 21u30 en zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30.

 

Grafiekkunst

  • 8u/week dinsdag- woensdag en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • 4u/week, woensdagavond van 18u00 tot 21u30
  • 8u/week, vrijdagavond van 18u00 tot 21u30 en zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

 

Keramiek

  • 8u/week, dinsdag-, woensdag- en donderdagnamiddag van 13u00 tot 16u30
  • 8u/week, dinsdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • 8u/week, vrijdagavond van 18u00 tot 21u30 zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

 

Interieurontwerp

  • 8u/week, dinsdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u30

Leven Model

  • 8u/week, vrijdagavond van 18u00 tot 21u30 en zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

Projectatelier - Tekenkunst

  • 8u/week, dinsdag- donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • 4u/week, ofwel dinsdagavond - ofwel donderdagavond van 18u00 tot 21u30

Beeldcultuur

  • 2u/week, 3 jaar,  dinsdagavond van ofwel 18u00 tot 19u40 of van 19u50 tot 21u30
     

Specialisatie graad
8 uur/week
 Getuigschrift Hogere Graad in aanverwante optie of  getuigschrift 3de graad KSO dagschool. 2 studiejaren

           Opties:

  • Installatie en beeldhouwkunst
  • Tekenkunst
  • Schilderkunst
  • Fotokunst
  • Grafiekkunst
  • Keramiek
  • Interieurontwerp
  • Levend model
  • Trajectatelier multidisciplinair

            Zie lessenrooster Hogere Graad en aanvullend
           

Jaarkalender 2018 -2019

Herfstvakantie:          Van Maandag  29 oktober 2018 tot Zondag 04 November 2018

Kerstvakantie:            Van Maandag  24 december 2018 tot Zondag 06 januari 2019

Krokusvakantie:         Van Maandag  04 maart 2019 tot Zondag 10 maart 2019

Paasvakantie               Van Maandag  08 april 2019 tot Zondag 22 april 2019

Hemelvaart                 Op Donderdag 30 mei 2019

Zomervakantie            van Maandag 01 juli 2019 tot Zaterdag 31 augustus 2019

Facultatieve verlofdagen:                   Vrijdag  31 mei 2019

                                                                           Zaterdag  01 juni 2019

ACTIVITEITEN:    

Open Deur                                                   Zaterdag 04 mei 2019

Jury   (geen les)                                         Vrijdag 14 juni 2019

Proclamatie                                                Vrijdag 28 juni 2019

Vergadering DKO ( geen les)                 Zaterdag 29 juni 2019

Pedagogische studiedag:                      Zal later medegedeeld worden

Op officiële verlofdagen is er eveneens geen avond-of weekendles.

Schoolkalender 2018-2019