Info

Directie

Wouter Cornillie
053 72 39 25
wouter.cornillie@aalst.be

 

 

 

Administratief Personeel 

 

 

Lerarenkorps

Kinderen

  • Giedre Boots
  • Isa De Wispelaere
  • Hana Hollevoet
  • Natasja Mabesoone
  • Shelley Meert
  • Lieve Simoens
  • Sarah Thomas
  • An Troffaes
  • Laura Van Biervliet
  • Laura Van den Berghe
  • Nikolaj Van Sande
  • Lukas Verstraete

Jongeren

Architecturale Vorming

  • Johan De Backer
  • Pieter De Clercq
  • Lies Vanhee

Beeldende Vorming (jongeren)

  • Giedre Boots
  • Els Callebaut

Digitaal Beeldende Vorming

  • Stijn Eeckhout

 

 

 

 

 

Volwassenen

Beeldende Vorming (+18)

  • Giedre Boots
  • Fen De Winter
  • Jill Vandorpe
  • Shelley Meert
  • Karel Wouters

Beeldhouwen en Ruimtelijke Kunst

  • Thomas Lesaffre ter vervanging van Bras Olivier

Interieurontwerp

  • Johan De Backer
  • Tom Janssens

Grafiekkunst

  • Marijke Van der Elst

Fotokunst

  • Lisa Van Damme

Keramiek

  • Laura Van den Berghe
  • Ann Van Geert

Levend Model

  • Karel Wouters

Schilderkunst

  • Luc De Roeck
  • Ritsart Gobyn
  • Rik Moens

Tekenkunst

  • Natacha Dimovska
  • Stefaan Vander Haegen

Trajectatelier / Multidisciplinair

  • Maria Degrève

Beeldcultuur (2uur/week - 3jaar)

  • Ann De Nys

 

Lessenrooster

Kinderateliers

2 uur/week
van 6 tot 11 jaar / 6 studiejaren

Aalst Capucienenlaan 8

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40
  • woensdagnamiddag van 16u00 tot 17u40
  • zaterdagvoormiddag van 09.00 tot 10.40 uur
  • zaterdagvoormiddag van 11u00 tot 12u40
  • zaterdagnamiddag van 14u00 tot 15u40 uur

De Pupillen Aalst Graanmarkt

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40
  • zaterdagvoormiddag van 10u00 tot 12u00

Erembodegem G. De Schepperstraat 1

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40 (L1-2)
  • woensdagnamiddag van 16u00 tot 17u40 (L3-4-5-6)
  • zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 10u40 (L1-2-3)
  • zaterdagvoormiddag van 11u00 tot 12u40 (L4-5-6)

Gijzegem Damkouter 6

  • woensdagnamiddag van 14u00 tot 15u40

Herdersem Grote Baan 209

  • zaterdagvoormiddag van 10u00 tot 12u00 uur

Meldert Meldert –Dorp 15

  • zaterdagnamiddag van 14u00 tot 15u40

Moorsel Herbergstraat 28

  • zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 10u40
  • zaterdagvoormiddag van 11u00 tot 12u40

 

Architecturale Vorming, Beeldende Vorming, Digitaal Beeldende Vorming, Beeldende Vorming (+16jaar)

4 uur/week
vanaf 12 jaar / 6 studiejaren

Architecturale Vorming

  • vrijdag van 17u30 tot 21u00  4de, 5de jaar, (6de jaar)
  • zaterdag van 09u00 tot 12u30 1ste, 2de, 3de jaar,(6de jaar)

Beeldende Vorming (tot 16jaar)

  • woensdag van 13u30 tot 17u00
    van 17u30 tot 21u00 uur
  • vrijdag van 17u30 tot 21u00
  • zaterdag van 09u00 tot 12.30 uur

Digitaal Beeldende Vorming

  • vrijdag van 17.30 tot 21.00 uur

Beeldende Vorming (vanaf 16 jaar)

  • dinsdag van 13u00 tot 16u30 
     van 18u00 tot 21u30
  • woensdag van 18u00 tot 21u30
  • donderdag van 18u00 tot 21u30
  • vrijdag van 18u00 tot 21u30
  • zaterdag van 09u00 tot 12u30

 

Ateliers (18+)

Beeldende Vorming (+18 jaar)

Volwassenen vanaf 16 jaar / 2 studiejaren

  • dindsdag van 13u00 tot 16u30
    van 18u00 tot 21u30
  • woensdag van 18u00 tot 21u30
  • donderdag van 18u00 tot 21u30
  • vrijdag van 18u00 tot 21u30
  • zaterdag van 09u00 tot 12u30

 

 

 

Studierichtingen (+18 jaar)

8 uur/week

Vanaf 18 jaar of getuigschrift 2de graad KSO dagschool. Elke cursus bestaat uit 2 lesbeurten van 4 lesuren per week.

5 studiejaren

Opties:

Fotokunst

  • dinsdag- woensdag en donderdagavond van 18u00 tot 21u30

 

Beeldhouwen en Ruimtelijke Kunst

  • dinsdag- woensdag en donderdagavond van 18u00 tot 21u00
  • vrijdagavond- zaterdagvoormiddag van 18u00 tot 21u30 / 09u00 tot 12u30

 

Tekenkunst

  • dinsdag- en donderdagnamiddag van 13u00 tot 16u30
  • dinsdag en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • vrijdagavond van 18u00 tot 21u30
  • zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

 

Schilderkunst

  • dinsdag- en donderdagnamiddag van 13u00 tot 16u30
  • dinsdag- en woensdagavond van 18u00 tot 21u30
  • dinsdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • vrijdagavond van 18u00 tot 21u30
    en zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30.

 

Grafiekkunst

  • dinsdag- woensdag en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • vrijdagavond van 18u00 tot 21u30
  • en zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

 

Keramiek

  • dinsdag- en donderdagnamiddag van 13u00 tot 16u30
  • dinsdag- woensdag en donderdagavond van 18u00 tot 21u30
  • vrijdagavond van 18u00 tot 21u30
  • zaterdagvoormiddag van 09u00 tot 12u30

 

Interieurontwerp

  • dinsdag- en donderdagavond van 18u00 tot 21u30

Leven Model

  • dinsdag- donderdagavond van 18u00 tot 21u30

Projectatelier - Tekenkunst

  • dinsdag- donderdagavond van 18u00 tot 21u30

Specialisatie graad
8 uur/week
 Getuigschrift Hogere Graad in aanverwante optie of  getuigschrift 3de graad KSO dagschool. 2 studiejaren

           Opties:

  • Beeldhouwen en Ruimtelijke Kunst
  • Tekenkunst
  • Schilderkunst
  • Fotokunst
  • Grafiekkunst
  • Keramiek

            Zie lessenrooster Hogere Graad en aanvullend
           

Jaarkalender 2017 -2018

Herfstvakantie:          Van Maandag  30 oktober 2017 tot en met Zondag 05 November 2017

Kerstvakantie:            Van Maandag  25 december 2017 tot en met Zondag 07 januari 2018

Krokusvakantie:         Van Maandag  12 februari 2018 tot en met Zondag 18 februari 2018

Paasvakantie               Van Maandag  02 april 2018 tot en met Zondag 15 april 2018

Hemelvaart                 Op Donderdag 10 mei 2018

Zomervakantie            van zondag 01 juli 2018 tot en met  vrijdag 31 augustus 2018

Facultatieve verlofdagen:                   Vrijdag  11 mei 2018

                                                                           Zaterdag  12 mei 2018

ACTIVITEITEN:    

Open Deur                                                   Zaterdag 05 mei 2018

Jury   (geen les)                                         Vrijdag 15 juni 2018

Proclamatie                                                Vrijdag 29 juni 2018

Vergadering DKO ( geen les)                 Zaterdag 30 juni 2018

Pedagogische studiedag:                      Zal later medegedeeld worden

Op officiële verlofdagen is er eveneens geen avond-of weekendles.

Schoolkalender 2017-2018